Poptávka

Jakmile to bude možné, budeme vás kontaktovat.

Hotel Passage Brno

Hotel situovaný v centru Brna na ulici Lidická. Jedná se historickou budovu. Požadavkem investora bylo navrhnout a realizovat audio-vizuální vybavení hlavního kongresového sálu a šesti konferenčních salonků.

Řešení:

Kongresový sál 1. podlaží – Jako zobrazovací medium nainstalována LED stěna o rozměrech 600 x 340 cm. Prostorové ozvučení zajištěno sloupovými reproduktory rovnoměrně rozmístěnými po obou stranách sálu. Postranní podloubí sálu využito jako rozšířený prostor pro velké konference s kapacitou do 800 účastníků, případně jako menší samostatné konferenční salonky.

Konferenční salonky 2 podlaží – koncepce uzpůsobena a osazena AV technikou jako nezávislé konferenční místnosti s kapacitami cca 150 účastníků s možnostmi propojitelnosti prostor pro navýšení účastnické kapacity do 400 účastníků.

Foyer – vybaveno Public display zobrazovači určenými jak pro reklamu, informace hotelu, tak i informace o obsazenosti jednotlivých konferenčních místností.

AV technika celého hotelu je rovněž vzájemně propojena tak aby bylo možno promítat jednotná data na všech zobrazovačích současně.

© Copyright 2024 , IMAGE CZ. Všechna práva vyhrazena.