Poptávka

Jakmile to bude možné, budeme vás kontaktovat.

Speciální aplikace

Nejen lékaři spoléhají na technologie, které nabízejí vysoce kvalitní snímky, díky kterým mohou učit, zachraňovat životy a poskytovat bezpečnost ve zdravotnických zařízeních po celém světě.

Nabízíme odborníkům širokou škálu uživatelsky přívětivých řešení velínu pro více obrazových a video kanálů z počítačů, MR, ultrazvuku, rentgenových přístrojů, světelných kamer atd.

Poutavý zvuk

Udržujte všechny uši nejen v místnosti uchvácené ostrým, čistým a spolehlivým zvukem.

Jednoduché ovládání

Snadno ovládejte cokoli v místnosti přes IP odkudkoli na světě!

BYOD Spolupráce

Prezentujte v rozlišení až 4K z jakéhokoli zařízení, upravujte týmové dokumenty v reálném čase, přeměňte hlavní displej na tabuli a další.

Snadné připojení

Ať už kabelem nebo bezdrátově, snadno se připojte odkudkoli v místnosti.

Okamžitá prezentace

Prezentujte okamžitě - kabelově nebo bezdrátově - s nejmodernější technologií přepínání a škálování.

Operační sál - kontrolní místnost

 1. Distribuční zesilovač
 2. AV mangement software
 3. Zesilovač
 4. Zabezpečeny KVM přepínač
 5. Reproduktory
 6. Přijímač
 7. Ovládací panel místnosti
 8. Přijímač
 9. Přijímač
 10. Reproduktory
 11. Přijímač

Lékařské zobrazovací aplikace

V lékařských řídících místnostech pomáhají rozhodování o záchraně obrázky z PC, MRI, ultrazvuku, rentgenových přístrojů a světelných kamer. Nabízíme spolehlivá řešení prezentací lékařské kontrolní místnosti pro správu více videokanálů během kritických lékařských scénářů.

Bezpečně směrujte AV signál a data

Extendery a zabezpečení společnosti HighSecLab nabízejí snadno použitelné a nákladově efektivní řešení pro jakoukoli instalaci lékařské dispečinku. Bezproblémové a intuitivní přepínání tohoto řešení je ideální pro rychlé rozhodování a efektivní provoz. Jeho modulární architektura umožňuje snadný design a instalaci s nákladově efektivní možností rozšíření v budoucnu.

Směřujte, spravujte a ovládejte AV / IP

S uživatelsky přívětivým webovým rozhraním mohou správci IT systémů snadno směrovat, spravovat a kontrolovat IP streamy a jakékoli AV zařízení z jakéhokoli přístupového bodu v síti organizace.

Jednoduše prezentujte

Nabízíme jednoduchá řešení pro prezentace nebo konferenční videohovory, která se soustřeďují jen na výuku a nikoli na technologii.

Optimalizace učení

Naše řešení školicí místnosti usnadňuje účastníkům (a vzdáleným studentům) zapojení a instruktorům dosažení jejich cílů. S uživatelsky přívětivými nástroji pro spolupráci se zaměstnanci mohou okamžitě připojit a prezentovat, zobrazit hlavní displej na svém zařízení, zrcadlit jakékoli zařízení na hlavní displej, sdílet libovolný soubor a přeměnit hlavní displej na tabuli. Řešení zahrnuje e-hlasování a e-zkoušky pro okamžité hodnocení studentů. Instruktoři mohou také streamovat plynulé fullHD video.

Ovládejte setkání

Ovládací systém umožňuje instruktorům snadno ovládat cokoli v místnosti přes Ethernet s jakýmkoli tabletem, iOS nebo Android. Dodáváme jednoduchou platformu pro navrhování pokročilých uživatelsky přívětivých řídicích systémů. Pro jakékoli zařízení nebo prvky, jako jsou světla, obrazovky, zvuk, HVAC, termostaty a jakýkoli AV systém.

© Copyright 2024 , IMAGE CZ. Všechna práva vyhrazena.