Navigace: Dodávky kompletních AV řešení i jednotlivých produktů

Co je to RSS

V každé sekci naleznete vpravo dole v menu odkaz na Atom 1.0 a RSS 2.0 zdroje. Pomocí těchto zdrojů můžete sledovat nové články v dané sekci. Každá sekce má své vlastní RSS/Atom zdroje, takže můžete sledovat jen novinky v té sekci, která vás zajímá.

Technologie RSS či Atom umožňuje uživatelům přihlásit se k odběru novinek.

Pro zobrazení těchto novinek potřebujete takzvanou RSS nebo Atom čtečku. Může to být například Microsoft Office Outlook 2007 či Internet Explorer 7 s vestavěnou RSS čtečkou nebo třeba online aplikace Google Reader. Pokud nyní používáte starší verzi Outlook Express, doporučujeme vám upgrade na zcela zdarma dostupný Windows Live Mail. Jedná se o novější a modernější verzi aplikace Outlook Express, která kromě emailů umí pracovat i s formátem RSS a Atom.

Vlastní RSS zdroje si můžete přidat i na homepage Seznam.cz, pokud preferujete tento portál. Vedle zpráv z (například) iDNES.cz se vám tak budou zobrazovat i novinky společnost IMAGE CZ s.r.o.

Pokud nemáte zájem o zobrazení novinek z celé sekce, můžete použít menší ikony RSS / Atom u každé kategorie či skupiny, kdy se vám budou zobrazovat jen novinky z této oblasti.

publikováno: 22.05.08 - kategorie: O nás
Tisk